Avrupa Birliği Programları - Açık Çağrılar

Değerli akademisyenlerimiz,

Avrupa Birliği Programları kapsamında başvuru yapılabilecek UFUK2020 açık teklif çağrıları için BURAYA, ERASMUS+ açık teklif çağrıları için de BURAYA göz atabilirsiniz. 

Avrupa Birliği UFUK2020 Programı hakkında daha fazla bilgi için Avrupa Komisyonu'nun Funding and Tenders sayfasından ( https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home) ya da TÜBİTAK'ın UFUK2020 sayfasından (https://h2020.org.tr/tr) daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı hakkında daha fazla bilgi için Avrupa Komisyonu'nun ilgili sayfasından (https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/actions_en) ya da Ulusal Ajans'ın sayfasından (http://www.ua.gov.tr/) daha fazla bilgi edinebilir, ilgili sayfadan (https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents/erasmus-programme-guide-2020_en)  2020 yılı Program Rehberini indirerek inceleyebilirsiniz.

Ofisimizden bilgi almak için euoffice@istanbul.edu.tr mail adresi veya 0212 440 19 03 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.