12-13 Eylül 2017 tarihlerinde Berlin’de ITEA3 4. çağrısına yönelik düzenlenecek olan proje pazarı etkinliğinde işbirliklerinizi güçlendirme fırsatını kaçırmayın. Yazılım yoğun sistemler ve hizmetler alanında yeni işbirliklerinin kurulması ve ülkemizin de dahil olduğu uluslararası Ar-Ge programları için etkin işbirlikleri kurma fırsatı yakalayacağınız bu iki  günlük etkinlik, Avrupa’dan mevcut ve potansiyel proje paydaşlarının biraraya geleceği ve proje konsorsiyumlarının oluşturulacağı kaçırılmaz bir fırsattır. 

ITEA3'ün 3. çağrısına başvurulan projelerin %75’i 2016 proje pazarı etkinliğinde kurulan işbirlikleri sonucu ortaya çıkmıştır.

ITEA3 kapsamında proje sunmak veya projelerde ortak olarak yer almak isteyen tüm ilgililerin katılması gereken bu önemli etkinlik, proje fikirlerinin ve uluslararası işbirliği ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir platform olacaktır.

Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Etkinliğe katılmak isteyen ve Ar-Ge ve Yenilik projesi fikri olan firmalara Kurumumuzca seyahat desteği (ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti) verilebilecektir. TÜBİTAK seyahat desteğine başvurmak için tıklayınız.

Firmaların yurtdışı seyahat destek başvuruları, başvuru formundaki sorulara verilen cevaplar dikkate alınarak değerlendirilecek, uygun bulunan firmalar seyahat desteğinden faydalanabilecektir. Gerek duyulduğu durumlarda başvuru sahiplerinden detaylı bilgi talep edilebilecektir.

 

İletişim:

Mete KARACA
E-posta: eureka@tubitak.gov.tr