UFUK2020 Marie Curie Bireysel Bursları Çağrıları Açılmıştır!

Değerli akademisyenlerimiz,

Marie Skłodowska Curie Action (MSCA) Bireysel Araştırma Bursları (Individual Fellowships–IF) 2018 Çağrıları 12 Nisan 2018'de açılmıştır. Çağrıya başvurular, 12 Eylül 2018 Brüksel saati ile 17:00'ye kadar Avrupa Komisyonu’na internet tabanlı bir portal aracılığı ile araştırmacının kendisi ya da araştırmalarını yürüteceği kurumdan belirlemiş olduğu kurum irtibat kişisi tarafından sunulması gerekmektedir.

MSCA IF çağrıları, tüm dünyadan deneyimli araştırmacılara uluslararası ve sektörlerarası araştırma amaçlı dolaşım imkanı sunarak kariyer gelişimlerinin sağlanmasını, böylelikle de Türkiye’nin de parçası olduğu Avrupa Araştırma Alanının rekabetçiliğinin artırılmasını hedeflemektedir.

Bu program kapsamında tüm dünya ülkelerinden ve tüm araştırma alanlarından deneyimli araştırmacılar tarafından sunulan proje önerileri desteklenebilmektedir. 

Ayrıntılı bilgi için TÜBİTAK'ın UFUK2020 sitesini inceleyebilir, tüm sorularınız ve bilgi taleplerini için MSCA Alanı Türkiye Ulusal İrtibat Noktası'na ncpmobility@tubitak.gov.tr adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında Ofisimizden destek almak için euoffice@istanbul.edu.tr adresinden yada 0212 440 1903 (Direkt) - 12904 (Dahili) numaralarından bize ulaşabilirsiniz.


Galeri