Marie Curie Alanı Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) - Ortak Arama Duyurusu - Sosyal Bilimler Alanı

Değerli Akademisyenlerimiz,​

Şu an çağrısı açık olan ve 17 Ocak 2018 tarihine kadar proje önerisinin sunulabileceği Ufuk2020 MSCA Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN)’na hazırlanmakta olan bir proje önerisi için Sosyal Bilimler Alanında Akademik ortaklar aranmaktadır. Ortak arama formu ektedir. 

İlgilenmeniz halinde ncpmobility@tubitak.gov.tr adresinden TÜBİTAK ile irtibata geçebilir, programın detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz ITN programı hakkında detayları TÜBİTAK ile görüştükten sonra proje koordinatörü ile ekte yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ortak olma talebinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca; Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Net4Mobility projesi web sitesinde (http://www.net4mobility.eu/eoi.html) Marie Sklodowska Curie Araştırma Programları altında yer alan projeler için diğer ortak arama duyurularını görebilir; sizlerden gelen ortak arama duyurularını bu sitede yayınlatmak üzere TÜBİTAK ile paylaşabilirsiniz.

Konu hakkında Ofisimizden destek almak için euoffice@istanbul.edu.tr adresinden yada 0212 440 1903 (Direkt) - 12904 (Dahili) numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

itn-partner-search-form---bssrpl.PDF