Marie Curie Alanı Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) - Ortak Arama Duyurusu - Biyoloji, Genetik, Patoloji Alanı (Hepatocellular carcinoma-HCC)

Değerli Akademisyenlerimiz,

Şu an çağrısı açık olan ve 17 Ocak 2018 tarihine kadar proje önerisinin sunulabileceği Ufuk2020 MSCA Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) Programının European Training Network (ETN) Paneli’ne sunulmak üzere hazırlanmakta olan bir proje önerisi için Biyoloji, Genetik, Patoloji Alanlarında (Hepatocellular carcinoma -HCC) çalışan akademik ya da akademik olmayan (uluslararası araştırma faaliyetleri olan klinik servis ya da hastane; ilaç firması, genetik konularında çalışan firmalar, KOBİler, üniversiteler) ortak aranmaktadır. Ortak arama formu ektedir. İlgilenmeniz halinde ncpmobility@tubitak.gov.tr adresinden TÜBİTAK ile irtibata geçebilir, programın detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca; Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Net4Mobility projesi web sitesinde (http://www.net4mobility.eu/eoi.html) Marie Sklodowska Curie Araştırma Programları altında yer alan projeler için diğer ortak arama duyurularını görebilir; sizlerden gelen ortak arama duyurularını bu sitede yayınlatmak üzere TÜBİTAK ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca konu hakkında Ofisimizden destek almak için euoffice@istanbul.edu.tr adresinden yada 0212 440 1903 (Direkt) - 12904 (Dahili) numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

pif_h2020-msca-itn-2018.pdf

the-hcc_summary.docx