‘Successful R&I in Europe 2017’ Etkinliği için Kayıtlar Başlamıştır.

Successful R&I in Europe 2017 etkinliği North Rhine Westphalia İnovasyon, Bilim ve Araştırma Bakanlığı’nın evsahipliğinde 2-3 Mart 2017 tarihleri arasında Van der Valk Airporthotel, Düsseldorf-Almanya’da gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kapsamında Avrupa Komisyonu, North Rhine – Westphalia İnovasyon, Bilim ve Araştırma Bakanlığı, ZBT, INVITA tarafından açılış konuşmaları yer alacak, eş zamanlı oturumlarda NRW projelerinde ortak arayışı, ticarileşme öncesi satınalmalar, Avrupa finansman araçları, KOBİ tecrübe aktarımları, Enterprise Europe Network kapsamındaki destekler gibi hususlar çerçevesinde ilk gün tamamlanacaktır.

İkinci gün ise, Alman Ulusal İrtibat Noktası’nın proje önerileri hakkında sunumu, başarı hikayeleri, NRW’nin Avrupalı ortak arayışı oturumları ile devam edecektir.

Etkinlik kapsamında Ufuk2020’nin Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Enerji, Malzeme ve İleri Üretim, Sürdürülebilir Ekonomi, Yaşam Bilimleri, Ulaşım ve KOBİ Aracı Alanları kapsamında ortaklık kurma etkinlikleri de yer alacaktır.

Etkinliğin programına ulaşmak için tıklayınız.

Etkinlik esnasında sunum gerçekleştirmek için yönergeleri buradan takip edebilirsiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için ise bu bağlantıyı takip ediniz. 

Ayrıca TÜBİTAK web sitesi çağrı sayfasından da bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak: TÜBİTAK

08/02/2017
238 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00