Cities of the Future Proje Pazarı

Cities of the Future Uluslararası Proje Pazarı, 30 Eylül 2016

 

Avrupa Birligi tarafından finanse edilen “Türkiye Ufuk2020’de” Projesi kapsamında TÜBİTAK tarafından 30 Eylül 2016 tarihinde İstanbul Intercontinental Otel’de düzenlenecek olan “Cities of the Future” Proje Pazarı etkinliğine kayıtlar başlamıştır!

Etkinlik aşağıda yer alan Ufuk2020 çağrılarını hedeflemektedir:

  • ‘Smart and Sustainable Cities’ ve ‘Energy Efficient Buildings’
  • ‘Factories of The Future’
  • ‘Sustainable Process Industries’ ve ‘Circular Economy’
  • ‘The European Green Vehicles Initiative’

“Cities of the Future” etkinliğine söz konusu alanlarla ilgili 300’e yakın Avrupalı ve Türk akademi, sanayi, kamu kurumu ve STK temsilcisinin katılması planlanmaktadır. Ayrıca, Avrupalı ve Türk araştırmacıların yanısıra AR-GE alanında faaliyet gösteren yüksek vasıflı KOBI’ler ile iletişime geçebilmeniz için eşşiz bir fırsat oluşturacak bu etkinliğin mevcut Ufuk2020 çağrıları için yeni ortaklıklar oluşturmak ve iletişim ağınızı genişletmek için çok faydalı bir platform olacağı değerlendirilmektedir.

Etkinliğe katılım, proje fikirlerinizi tanıtmak ve bu fikirleri potansiyel ortaklarla yüz yüze görüşmek için olanak sağlayacaktır.

Etkinliğe katılmak için proje fikrinizi ve kısa bir öz geçmişinizi iletmeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken buradan kayıt yaptırıp yüz yüze görüşme randevularınızı almanız.

Çağrılar hakkında detaylı bilgi için TÜBİTAK’ın resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: TÜBİTAK

19/08/2016
773 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00